Liverpool u gëzua kot, Ronaldo është gati për finalen

0
139

Dëmtimi i Ronaldo dhe mëndësia që ai të humbasë finalen e Ligës së Kampionëve ishte pika kryesore e diskutimeve këtë javë.

Sipas Don Balon, për këtë nuk ka më dyshime dhe shkon aq larg saqë raporton se tashmë Cristiano Ronaldo e ka zgjedhur dhe formacionin e finales. Ai dëshiron që në fushë të zbresin 11 lojtarët e Cardiffit, që triumfuan 4-1 kundër Juventusit.

Navas; Marcelo, Ramos, Varane, Carvajal; Kroos, Casemiro, Modric; Isco; Benzema, Ronaldo

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

thirteen + 6 =