Kush ishte miku i deputetit socialist që humbi jetën (FOTO LAJM)

0
1840

Deputeti i Partisë Socialiste është tronditur nga vdekja e djalit të mikut të tij në një aksident rrugor. Madje ai e ngushëlloi edhe publikisht babain e djalit.

Dy ditë më parë një aksident tragjik në autostradën Milot-Fushë Krujë u mori jetën dy të rinjve nga Tirana. Të rinjtë që humbën jetën ishin 26 vjeçari Erald Uzuni dhe 21 vjeçari Klodian Vladi.

Ndërkaq, nga një vëzhgim në profilin e 21 vjeçarit Vladi në rrjetet sociale shihet se ai kishte një pasion të veçantë për palestrën dhe kujdesjen për trupin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

nine + twenty =