Tuesday, October 16, 2018

Kush ishte miku i deputetit socialist që humbi jetën (FOTO LAJM)

Deputeti i Partisë Socialiste është tronditur nga vdekja e djalit të mikut të tij në një aksident rrugor. Madje ai e ngushëlloi edhe publikisht...

Zhurma të fuqishme dëgjohen nga nëntoka, pretendimi i frikshëm (FOTO LAJM)

Qeveria e SHBA është duke u përgatitur për Luftën e Tretë Botërore duke hapur tunele nën sipërfaqen e vendit dhe duke drejtuar një projekt...

Skandaloze, burri kryen seks me një 12 vjeçar në Kavajë (FOTO LAJM)

Një rast skandaloz është denoncuar sot në media ku një burri rreth 40 vjeç është kapur duke kryer akte pedofilie me një 12 vjeçar...

Plagoset 21 vjeçari, ndezi fishekzjarr në tunelin Tiranë-Elbasan

Një i ri është plagosur teksa ndizte një fishekzjarr në tunelin Tiranë-Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në hyrje të tunelit dhe shtetasi me inicialet K.B, 21...

Ambasada Amerikane reagon për lirimin e Saimir Tahirit: Janë bërë presione

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka deklaruar ashpër pas lirit të Tahirit. Nëpërmjet një deklarate për "Fax News", Ambasada Amerikane thekson...

35 vjeçarja në Fier shokon familjen, hidhet nga kati i katërt

Një 35-vjeçare është hedhur nga kati i katërt ditën e sotme në Firt. Ajo është dërguar në spital në gjendje të rëndë nga familjarët të...

E zuri zetori poshtë, humb jetën 60 vjeçari

Një 60-vjeçar ka gjetur vdekjen ditën e sotme pasi është zënë poshtë nga zetori teksa po punonte tokën. Tragjedia ka ndodhur në fshatin Progër të...

Goditet me makinë një 10-vjeçare në Shkup

Dje në orën 13.13 minuta në Njësinë për informacione dhe komandë Shkup është lajmëruar se në rrugën “Aleksandar Urdarevski”, ka pasur një aksident trafiku. V.V.(32)...

Shkupi në hall, s’ka punëtorë për të pastruar oxhaqet

Vetëm 6 kandidatë kanë aplikuar për trajnimin me pagesë për oxhak-pastrues të cilin e shpalli Bashkia e Shkupit para 10 ditësh ndërsa kërkohen 25...

Nëna i jep priftit vajzën 11 vjeçare të kryejë marrëdhënie, tronditet Greqia

Një prift 80 vjeçar është arrestuar nga autoritetet lokale në Volos të Greqisë për kryerje të marrëdhënieve seksuale me një vajzë të mitur. Ngjarja ka...
- Marketing -

Artikujt e fundit

Dafina Selimi me hapa të sigurt drejt fitores

Speciale nga Holanda Vjene.Dafina Selimi me preardhje nga Skenderaj ku jetone dhe veprone ne Holand, Gjithashtu e cila ka mare pjese ne Miss Grande...

I riu u dogj brenda, dalin pamjet e aksidentit të frikshëm në Elbasan (FOTO...

24 vjeçari Klodian Korançe ishte duke udhëtuar nga Elbasani në drejtim të Metalurgjisë teksa humbi kontrollin e makinës tip "Mercedes" duke u hyrë në...

300 000 nënshkrime për të dënuar Sergio Ramos

Gati 300 000 njerëz kanë nënshkruar një peticion duke kërkuar që Sergio Ramos të dënohet për dëmtimin që shkaktoj ndaj Mohamed Salah. Salah në finalen...