Tuesday, October 16, 2018

Nëna i jep priftit vajzën 11 vjeçare të kryejë marrëdhënie, tronditet Greqia

Një prift 80 vjeçar është arrestuar nga autoritetet lokale në Volos të Greqisë për kryerje të marrëdhënieve seksuale me një vajzë të mitur. Ngjarja ka...

Ademi zgjidhet kryetar i Komitetit për çështje juridike dhe siguri në kuadër të SEECP...

Kryetari i Parlamentit të Republikës së Maqedonisë Talat Xhaferri dhe deputetët Xhevat Ademi, Hari Llokvenec dhe Teuta Bilalli marrin pjesë në punimet e Asamblesë...

E tmerrshme: Kosovari theri 12 here me thikë gruan e ti, ne prani te...

Këtë të enjte, një kosovar 25-vjeçar do të paraqitet para trupit gjykues në Graz të Austrisë. Ai akuzohet se ka vrarë shoqëruesen e tij...

Zbulimi i kodrës me Ari në lumin eufrat(si shenj e kijametit) dhe lufta që...

Zbulimi i kodrës me Ari në lumin eufrat(si shenj e kijametit) dhe lufta që po bëhet në Siri! Zbulimi i kodrës me Ari në lumin...

Aksidentohet Vladimir Putin, ne rrezik me jeten? (PAMJE)

Presidenti i Rusis Vladimir Putin, ka pësuar një aksidentë të rëndë me eskorten e tijë pasi ishin duke udhetuar ne një takim zyrtarë. Informacionet e...

Përse zviceranët e duan tash pasaportën gjermane?

Kur në Zvicër bëhet fjalë për natyralizimin, pothuaj gjithmonë mendohet për pajisjen e qytetarëve të huaj me pasaportën zvicerane. Për kahun e kundërt nuk...

Deputeti turk: Buzhala ka qenë mysafir i FETO-s në Turqi, e di edhe në...

Deputeti nga radhët e partisë KDTP, Fikrim Damka gjatë një emisioni televiziv në RTK ku tema ishte raportet e Kosovës me Turqinë pas depërtimit...

Bullgarët i hapin telashe të reja Maqedonisë

Eurodeputeti bullgar, Andrej Kovaçev kërkon që të ndryshohet librat e historisë si në Maqedoni ashtu edhe në Bullgari, transmeton Almakos. Kovaçev i replikën ministres së...

Foto/ Fshati i mrekullueshëm shqiptar në mes të Turqisë

Arnavutkoy është një lagje e Stambollit që ruan ende formën e saj të mëparshme. Kjo lagje është pika e bashkimit e shkëlqimit dhe e...

Gjermani: Kompania shqiptare në Gjermani do të rrëzojë ndërtesën 96 m të lartë

AWR Abbruch GmbH, kompania shqiptare në Gjermani e specializuar për rrënimin e objekteve të mëdha, ka marrë edhe një projekt të rëndësishëm, që e...
- Marketing -

Artikujt e fundit

Dafina Selimi me hapa të sigurt drejt fitores

Speciale nga Holanda Vjene.Dafina Selimi me preardhje nga Skenderaj ku jetone dhe veprone ne Holand, Gjithashtu e cila ka mare pjese ne Miss Grande...

I riu u dogj brenda, dalin pamjet e aksidentit të frikshëm në Elbasan (FOTO...

24 vjeçari Klodian Korançe ishte duke udhëtuar nga Elbasani në drejtim të Metalurgjisë teksa humbi kontrollin e makinës tip "Mercedes" duke u hyrë në...

300 000 nënshkrime për të dënuar Sergio Ramos

Gati 300 000 njerëz kanë nënshkruar një peticion duke kërkuar që Sergio Ramos të dënohet për dëmtimin që shkaktoj ndaj Mohamed Salah. Salah në finalen...