Tuesday, October 16, 2018

Thaçi shkakton tërmet në Serbi pas deklaratës për luftë, ja reagimi i Vuçiqit kur...

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq ka reaguar pas deklaratave të Presidentit Hashim Thaçi në përvjetorin e Betejës së Koshares. Pak më parë, para Presidentit...

Befason Sami Lushtaku, Unë e mbrojta Gani Gecin nga Shtabi i Përgjithshëm, ja pse...

Kryetari i Skenderajt, Sami Lushtaku, në emisionin Komiteti, ka folur për miqësinë e tij me ish-zyrtarin e Lidhjes Demokratike, Gani Geci, viteve të ’90-ta...

Ky është polici që vrau veten në WC-në e një kafeneje në Gjilan, kishte...

Një oficer i Policisë së Kosovës i ka dhënë sot fund tragjikisht jetës së tij. Bekim Ismajli, 43-vjecar, ka bërë sot vetëvrasje në një...

Ramushi më i fortë se Sulltani.”Ate çfarë nuk mundi ta bëjë Sulltani”e bëri Rambo...

Ramushi më i fortë se Sulltani.”Ate çfarë nuk mundi ta bëjë Sulltani”e bëri Rrrambo. Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ofenduar gazetarët gjatë një konference...

Aksident tragjik, a e dini se kush e humbi jetën në të? (Video)

Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e djeshme në Itali, ku një shqiptar ka humbur jetën pasi është përplasur nga një kamion. Mediat italiane raportojnë...

Nuk do ta besoni, Shikojeni se kë arriti ta arrestoj Policia e Kosovës (Pamje...

Policia e Kosovës ka arrestuar një person i cili po kërkohej që 13 vjet nga të gjitha policitë e botës.Fjala është për shumë të...

“Erdogani është Baba, i’a ka pru Kosovës 50 njohje, e ju pe shani, marre,...

Të gjitë popat në Serbi, e kanë idol diktatorin Putin, kurse të gjithë hoxhallarët në Kosovë, e kanë idol diktatorin Erdogan.Imami i sert nga...

Shokon ish – zyrtari i lartë kroat: Millosheviqi është gjallë! Kjo është dëshmia e...

Ky pretendim tronditës nga Domazet-Loso, ka ardhur në një ligjëratë të mbajtur rreth historisë së luftës. Ai dhe dy gjeneralë të tjerë kroatë të cilët...

Policia e Kosovës jep detaje: Ja si ndodhi vrasja e 9 personave në Kosovë

Megjithë përparimet sa i përket fushës së sundimit të ligjit, Kosova siç duket nuk i tejkaluar ende problemet me krimin dhe vrasjet për motive...

LAJMI FUNDIT: A e dini se çka i ndodhi Marko Gjuriqit para pak momenteve...

Vetëm dy javë pas arrestimit, erdhi përsëri në Kosovë. Vetëm se të shtunën mbrëma, shefi i zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq,...
- Marketing -

Artikujt e fundit

Dafina Selimi me hapa të sigurt drejt fitores

Speciale nga Holanda Vjene.Dafina Selimi me preardhje nga Skenderaj ku jetone dhe veprone ne Holand, Gjithashtu e cila ka mare pjese ne Miss Grande...

I riu u dogj brenda, dalin pamjet e aksidentit të frikshëm në Elbasan (FOTO...

24 vjeçari Klodian Korançe ishte duke udhëtuar nga Elbasani në drejtim të Metalurgjisë teksa humbi kontrollin e makinës tip "Mercedes" duke u hyrë në...

300 000 nënshkrime për të dënuar Sergio Ramos

Gati 300 000 njerëz kanë nënshkruar një peticion duke kërkuar që Sergio Ramos të dënohet për dëmtimin që shkaktoj ndaj Mohamed Salah. Salah në finalen...