Tuesday, October 16, 2018

Skandaloze, burri kryen seks me një 12 vjeçar në Kavajë (FOTO LAJM)

Një rast skandaloz është denoncuar sot në media ku një burri rreth 40 vjeç është kapur duke kryer akte pedofilie me një 12 vjeçar...

Plagoset 21 vjeçari, ndezi fishekzjarr në tunelin Tiranë-Elbasan

Një i ri është plagosur teksa ndizte një fishekzjarr në tunelin Tiranë-Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në hyrje të tunelit dhe shtetasi me inicialet K.B, 21...

Ambasada Amerikane reagon për lirimin e Saimir Tahirit: Janë bërë presione

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka deklaruar ashpër pas lirit të Tahirit. Nëpërmjet një deklarate për "Fax News", Ambasada Amerikane thekson...

35 vjeçarja në Fier shokon familjen, hidhet nga kati i katërt

Një 35-vjeçare është hedhur nga kati i katërt ditën e sotme në Firt. Ajo është dërguar në spital në gjendje të rëndë nga familjarët të...

E zuri zetori poshtë, humb jetën 60 vjeçari

Një 60-vjeçar ka gjetur vdekjen ditën e sotme pasi është zënë poshtë nga zetori teksa po punonte tokën. Tragjedia ka ndodhur në fshatin Progër të...

Vrau veten me fotoksinë, zbulohet letra rrëqethëse e 30 vjeçares për dy fëmijët

Një vajzë vetëm 30 vjec, ka ndërruar jetë ditën e sotme në Rroskovec, Fier pasi është vetëhelmuar me ilaçe. Marsela Pirjani ka shkuar në gjendje...

Vetëm dhe i kredhur në celular, ku po e pi kafen e mëngjesit Rama?...

Sot në këtë ditë të bukur të diele, kryeministri Edi Rama ka lënë mënjanë takimet dhe punët e qeverisë. Ai është fotografuar në një...

Vajza e zhgënjyer i flet ashpër të atit, shpërthejnë të qarat në studio

Babë e bijë janë bërë pjesë e rubrikës “Shihemi në Gjyq” në emisionin “E Diela Shqiptare” për shkak të konfliktit për një pronë. Brunilda...

E merrnin me privat, djali nga Kurbini merr vendimin e papritur

Duket se në ditët e sotme, gjërat janë bërë më të thjeshta për tu zbuluar kjo edhe falë teknologjisë. Kështu një djalë i ri nga...

Mori flakë në ecje, mësohet kujt i përkiste makina në Kamëz

Një makinë ka marrë flakë pasditen e sotme në Kamëz. Policia e Tiranës thotë se makina e cila mori flakë pasditen e të shtunës tek...
- Marketing -

Artikujt e fundit

Dafina Selimi me hapa të sigurt drejt fitores

Speciale nga Holanda Vjene.Dafina Selimi me preardhje nga Skenderaj ku jetone dhe veprone ne Holand, Gjithashtu e cila ka mare pjese ne Miss Grande...

I riu u dogj brenda, dalin pamjet e aksidentit të frikshëm në Elbasan (FOTO...

24 vjeçari Klodian Korançe ishte duke udhëtuar nga Elbasani në drejtim të Metalurgjisë teksa humbi kontrollin e makinës tip "Mercedes" duke u hyrë në...

300 000 nënshkrime për të dënuar Sergio Ramos

Gati 300 000 njerëz kanë nënshkruar një peticion duke kërkuar që Sergio Ramos të dënohet për dëmtimin që shkaktoj ndaj Mohamed Salah. Salah në finalen...