Tuesday, October 16, 2018

Mori shqiptarin që t’i punonte ullinjtë, pronari shtanget kur shkon ta kontrollojë

Punë ka por nuk ka profesionistë” thotë një shprehje e artë që zë kuptim edhe në vendin tonë. Një ngjarje gazmore i ka ndodhur një...

Ju qe doni vizë pune në Gjermani, vetëm një kusht duhet të plotësoni për...

“Një punë në Gjermani, shumë njerëz në vendet e Ballkanit Perëndimor e shohin këtë si të vetmen rrugëdalje nga papunësia në atdheun e tyre....

Rrëfehet burri që humbi virgjërinë në moshën 49-vjeçare, arsyeja do t’ju shokojë

Një burrë i cili humbi virgjërinë në moshën 49-vjeçare ka rrëfyer momentin e parë kur ka bërë seks.Transgjinori Lee Carter më në fund kreu...

Dasëm në oborrin e Spitalit Gjinekologjik, familja merr lajmin e madh se pas 6...

Pacienteve të shtrira në Klinikën Gjinekologjike edhe mund t’u ketë penguar zhurma e madhe që vinte nga tupanët në oborr Një familje e madhe...

E dhimbshme: Po ktheheshin nga Gjermania, vdesin 3 persona të familjes Ymeri në aksident

Po ktheheshin nga Gjermania për në vendlindje dhe ka ndodhur një aksident trafiku ku humben jetën tre anëtarët e familjes Ymeri, kjo tragjedi ka...

E fundit sapo ndodhi,ngushllime familjarve sapo u dha lajmi Isa Mustafa… (Video)

E fundit sapo ndodhi,ngushllime familjarve sapo u dha lajmi Isa Mustafa… (Video) / Zyrtarë nga Spitali Amerikan kanë dhënë detaje për gjendjen shëndetësore të...

Ky është vrasësi Grek që vrau Shqiptarin me 4 plumba, Shikoni si tallet ai...

Efthymiou Efthymious, 41 vjeç, nga Arta në Greqi, dyshohet të jetë vrasësi me pagesë i Devi Kasmit, 42 vjecarit shqiptar që humbi jetën 3...

Nënë E Bijë I Bëjnë Sehire (Magji) Shtëpis Së Gurbetqarit Arsyeja Letrat E Zvicrës...

Ne nje video qe po qarkullon ne internet shifen dy femra qe supozohet se jane nene e bij. Sipas informacioneve te pronarit te shtepis...

“Me rop shpie ia futi”/ Vapa tërbon njerëzit, shpulla dhe fërkime gjatë shpërlarjes në...

Temperaturat janë aq të larta, sa vapa bën të veten dhe janë të shumtë ata persona që zgjedhin të dalin “lakuriq” në publik duke...

Çmenden “plakat” shqiptare, nxjerrin penisin artificial dhe e fërkojnë si lodër (Video)

Kohët e fundit kemi dëgjuar dhe parë budallallëqe nga më të ndryshmet në lidhje me videot që hedhin shumë persona në rrjetet sociale, kryesisht...
- Marketing -

Artikujt e fundit

Dafina Selimi me hapa të sigurt drejt fitores

Speciale nga Holanda Vjene.Dafina Selimi me preardhje nga Skenderaj ku jetone dhe veprone ne Holand, Gjithashtu e cila ka mare pjese ne Miss Grande...

I riu u dogj brenda, dalin pamjet e aksidentit të frikshëm në Elbasan (FOTO...

24 vjeçari Klodian Korançe ishte duke udhëtuar nga Elbasani në drejtim të Metalurgjisë teksa humbi kontrollin e makinës tip "Mercedes" duke u hyrë në...

300 000 nënshkrime për të dënuar Sergio Ramos

Gati 300 000 njerëz kanë nënshkruar një peticion duke kërkuar që Sergio Ramos të dënohet për dëmtimin që shkaktoj ndaj Mohamed Salah. Salah në finalen...