Flokët e tij pushtuan rrjetin, si duket tani vogëlushi i famshëm (FOTO LAJM)

0
652

Modeli i tij i flokëve e bëri atë VIP në rrjetet sociale duke ngjallur mjaft kureshtje nëse kishim të bënim me një model të zgjedhur nga e ëma apo ashtu kishte lindur.

Tani Cox Noon është rritur dhe modeli i flokëve është krejt tjetër nga ai kur ishte vetëm 9 javësh.

Për më tepër, ndiqni galerinë që shoqëron këtë lajm.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 + eighteen =